Impregnace betonových podlah Praha

Na čištění podlah po znečištění voskem, gumovými šmouhami od pneu použijte to nejsilnější kotoučový stroj

Nedávno jsem si chtěla udělat takovou tu domácí pohodičku s hezkým filmem a dobrým vínem, protože přítel odjel na víkend na služební cestu a já měla byt sama pro sebe. Ale z příjemného večera se stala pěkná otrava. Protože se mi povedlo vylít vonnou svíčku, která už byla dobře rozhořelá, takže tak půlka skleničky vosku už byla tekutá.

Jak na hloubkové čištění průmyslových, litých, epoxidových, betonových podlah a dlažby

Jak na hloubkové čištění průmyslových, litých, epoxidových, betonových podlah a dlažby. Snažila jsem se to rychle setřít a vyčistit, ale moc dobrý efekt to nemělo. Když se vrátil přítel, zkusili jsme to ještě nějak opatrně vyčistit spolu a ani tak to nepomohlo. A netroufali jsme si moc drhnout nebo tak něco, protože jsme se báli, že bychom podlahu mohli čištěním nějak poškodit.

Bylo jasný, že na to potřebujeme profesionály z úklidové firmy, protože my s tím nepohneme. Ale jelikož jsme žádnou neznali, bylo žádoucí poradit se na internetu. Nemusela jsem hledat moc dlouho, hned jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA a už se soustředila jen na jejich webové stránky, protože měli na internetu samé dobré ohlasy.

Jejich stránky se mi taky líbily, tak jsem to ukázala manželovi a ten souhlasil s tím, že si je necháme vyčistit od nich. Tak jsem jim zavolala a domluvila jsem se s nimi na termínu, ceně a ostatních věcech. Vypracovali finanční plán a domluvili jsme se následně na všech dalších náležitostech a hned druhý den jsme měli na mailu návrh zakázky. Opravdu mile mě překvapilo, že jednají tak rychle.

Nedovolte hlubšímu znečištění do struktury a využijte tyto vlastnosti pro snadný úklid a podlahy hydrofobně impregnujte

A slečna na centrále byla moc milí. Ani nedošlo k žádným zmatkům a přesouvání termínů, v domluvený den přijeli přesně na čas a pustili se do čištění. A když skončili, byli jsme vážně nadšení. Protože fleky od pastelově zelené barvy naprosto zmizely. Za jejich celkový přístup a dobře odvedenou práci je může všem jedině doporučit.

Jsou totiž opravdu velice schopní a milí, takže nemám žádný důvod, abych je nedoporučila. Jejich další výhodou je, že nabízí i spoustu dalších úklidových služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a dále, takže pokud budeme například potřebovat vyčistit koberce, nebudeme muset zbytečně vyhledávat někoho dalšího, protože A SERVIS Impregnace průmyslových, betonových podlah a dlažby, je pro nás zárukou kvality ve všech směrech.

Navíc to má člověk všechno hezky na jednom místě, takže je ušetřen dalšího zbytečného vyhledávání, protože A SERVIS LIPKA nabízí vše, co je třeba. A navíc i chování zaměstnanců je profesionální, takže tato firma nabízí tu největší možnou kvalitu, jaká je podle mého názoru v dnešní době možná a dostupná. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že jsou skutečně žádaní, když se uplatní i na mezinárodním trhu.