Mytí, čištění fasád

Skutečný nástroj v likvidaci plísně je proti plísňový nátěr, ale pouze pokud odhalíte a odstraníte příčinu vlhkosti

V naší firmě nabízíme řadu služeb a jednou z nich je i odstraňování plísní a čištění a umývání fasád. S plísněmi jsou vždy problémy, obzvlášť ve starších domech. Lidé si mnohdy ani neuvědomují, jak velice málo stačí k tomu, aby se vytvořilo nadměrné vlhko a tím i následně plíseň. Pokud uvidíte na vašem okně čůrky vody, která vznikla z páry a vysráží se Vám na tabulkách oken tak už na nic nečekejte, vlhko se začne kondenzovat a plíseň je na světě.

Zateplené fasády trpí na černé plísně na neosluněných stranách objektu

Naštěstí si s tím umí naši zaměstnanci A SERVIS LIPKA bez problému poradit. Při odstraňování plísni praktikují následující postup. Základem je samozřejmě odhalit příčinu a určit, zda se jedná o kondenzační vlhkost nebo o vlhkost, která se natahuje a odpařuje se ze stavební konstrukce, toto je skutečně ten klíčový prvek, ze kterého budete vycházet.

Po odstranění nečistot a biotického napadení důkladně a dezinfikujeme odborně vše co lze a poté dáme nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní. Někdy se stane, že je plíseň velice rozšířená, tak je třeba, aby byla zeď nejdříve mechanicky ošetřit a poté dát nový nátěr a až poté dát proti plísňový nátěr. S tímto nátěrem vám dokážeme zaručit, že se s plísněmi už nebudete muset potýkat. Naší poslední zakázkou bylo odstraňování plísní v sauně.

Zaměstnanci se s tím snažili něco dělat, ale nešlo jim to. To pro nás nebylo velkým překvapením, protože běžnými čisticími prostředky plíseň neodstraníte. Alespoň ne natrvalo. A je logické, ze v takových prostorách plíseň zůstat nemůže. Proto vyhledali naši pomoc. Plíseň jsme odstranili bez problémů a díky našemu proti plísňovému nátěru už nemají s plísněmi potíže. Jsme rádi, že byli s naší prací spokojení, protože spokojený zákazník je nejlepší reklama, jakou může firma mít.