Likvidace plísní

Stěny, zdi, fasády kde všude efektivně jste schopni odstranit plíseň tak, že se nevrátí a zcela zmizí

Naposledy jsme doma řešili velmi nepříjemnou situaci. Za pohovkou se nám udělala plíseň. A problém byl, že se jednalo o mou opravdu hodně oblíbenou pohovku a bála jsem se, aby se ta plíseň nepřenesla i na ni. Takže bylo potřeba se o to postarat, jenže nám se to nedařilo. Ty dezinfekce a ostatní prostředky si s tím vůbec neporadili. Takže to chtělo něco jiného.

Pokud vyřešíte a najdete příčinu ve zvýšené vlhkosti, pak rezidua plísně odstraníte profesionální dezinfekcí

Hledali jsme na internetu nějakou firmu, která by zajišťovala odstraňování plísní a nejvíce se nám líbil program specialisty na profesionální dezinfekci a čištění objektu od plísní. A musím říct, že jsme s nimi byli opravdu spokojení. A jestli bych se o něčem chtěla zmínit, tak je to jejich – revoluční nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému stoprocentně zbaví. Firma je nabízí v kombinaci i kompletní servisem v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu.

Jejich antimikrobiální působení uvedeného nátěru je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním jsou plísně, bakterie, houby a kvasinky jako ve válečném obležení její účinné složky, jako nepřátelská armáda v kotli bitvy, nebo jak se dnes módně říká na Ukrajině jako uzamčená armáda v pytli obklíčení.

Pro buňky vyšších organismů je bezpečný, zlikvidovány jsou jenom pouze nechtěné plísně. Další informace samozřejmě naleznete i na tomto webu firmy. Na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Při odstraňování plísně zaměstnanci této firmy nejprve na povrch znečištěný plísní nanesli účinný desinfekční prostředek.

Po odstranění nečistot a biotického napadení poté se aplikuje nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií. Zkrátka si tím můžete pojistit všechno, u čeho se výskytu plísně bojíte. Díky tomu je naše zeď v pořádku a můžu mít jistotu, že nábytek bude také v pořádku. A protože nás jejich protiplísňový nátěr natolik zaujal, nechali jsme si ho dát všude, kde jsme se do budoucna výskytu plísně obávali.