Umývání pergol Praha

Zjistila jsem, že nejsem super žena a že občas potřebuji pomoci s úklidem

Nikdy mi nebylo úplně jasné, proč mám takový odpor k domácím pracím. Moje mamka byla vždy v tomto ohledu velmi trpělivá a nápomocna, kdykoliv cokoliv bych potřebovala. Když jsem bydlela ještě u rodičů, běžně jsme jim pomáhala s péčí o domácnost, ať se jednalo o utírání prachu, vysávání, umývání podlah, mytí oken nebo nádobí. Vše jsem tak nějak vykonávala se samozřejmostí a nikdy jsem nad tím moc nepřemýšlela. Zlomový bod u mě nastal, když jsem po škole nastoupila do zaměstnání, a přitom jsem začala také podnikat. Byla to sice jen drobná živnost, ale i tak jsem byla časově velmi vytížená.

Kdo Vám umyje a vyčistí skleněnou pergolu ve výšce v Praze

Několik měsíců či dokonce let jsem takto fungovala poměrně normálně. Jenže pak jsem otěhotněla a nechtěla se vzdávat příjmů, spojených s oběma pracemi. Byla jsem z toho psychicky docela na dně. Nevěděla jsem, jak si mám svůj čas rozvrhnout. Nechtěla jsem se ničeho vzdát. Ale zároveň jsem tušila, že bez ústupků to nepůjde. A že budu muset ale hodně ustoupit…

Postupně jsem čas strávený v práci zkracovala. Své podnikání jsem si nechávala a nějak jsem doufala, že budu schopná jej provozovat i na rodičovské dovolené. Pak mi ale došlo, že proč se mám zbavovat něčeho, co mě naplňuje, když se můžu lehce vzdát činností, které mě doslova štvou. A tím mám na mysli domácí práce. Zvláště pak údržbu koberců a oken. A když jsem konečně došla k tomuto rozhodnutí, zbýval jen krůček k tomu, aby se tato má myšlenka také zrealizovala. Jenže ten krůček byl spíše mega krok. Musela jsem totiž najít spolehlivou firmu na úklid, přitom jsem ale vůbec neměla představu, která by to konkrétně měla být. Co třeba A SERVIS LIPKA?

Ono je to skutečně lehké si říci, že si objednám firmu  a ta mi to provede za zlomek času, který bych věnovala této činnosti já. Jenže když nemáte známé, kteří by vám nějakou schopnou firmu na úklid doporučili, je to poměrně martýrium vyhledat někoho, od koho absolutně nevíte, co můžete očekávat. Já jsem se nakonec rozhodla, že budu vyhledávat pomocí recenzí na internetu.

Přišlo mi to jako nejjednodušší možný způsob. Byť se jen velmi těžko dá zjistit, jestli jsou ty recenze pravdivé. A vzhledem k tomu, že téměř všichni berou jako samozřejmost, že firma provede objednanou službu kvalitně, a naopak v recenzích spíše naleznete nespokojenost a negativní hodnocení, zaměřila jsem se na kladná hodnocení. Těch je totiž všeobecně málo.

Pak už jsem nemusela hledat příliš dlouho. Nejvíce mě zaujala služba Mytí oken, kterou provádí úklidová firma Umývání pergol Praha. Proč jsem se rozhodla zrovna pro ně? Protože se mi líbilo, jak o nich zákazníci hovoří. Navíc jsem pročetla i jejich web, kde měli všechny postupy velmi pěkně vysvětleny. A za další poté, co jsem si zadala poptávku, mě velmi rychle zkontaktovali a domluvili jsme se v rekordním čase. Takže už za týden jsem měla okna v tom nejlepším stavu, v jakém mohla být.