Praha odstranění graffiti

S antigraffitovou ochranou se už nemusíte sprejerských nápisů obávat:“Čištění graffiti Praha“

Antisprejový nátěrGraffiti jsou dnes velice rozšířeným problémem, se kterým se dnes můžete setkat na každém rohu. A to doslova, protože graffiti vidíte skoro na každé ulici. Je to problém, se kterým se setkáváme hlavně ve městech. Samozřejmě není nic špatného, když se sprejeři vyřádí na místech, která jsou k tomu určená, jenže to se bohužel často nestává. Většinou si sprejeři své nápisy namalují na něčí majetek. Takže se nejedná o nic jiného než trapné a sprosté ničení cizího majetku. Dle našeho názoru by se měli zavést tvrdší tresty pro tyto vandaly, kteří nemají na práci nic jiného než se bavit ničením cizího majetku. – jak odstranit graffiti

Ale jak se říká, každý problém má své řešení. A to se samozřejmě týká i sprejerského vandalismu. Můžete svůj dům či firmu chránit antigraffitovým nátěrem. Sprejeři totiž často poznají, zda dům nátěr má nebo ne. A když vidí, že je dům nátěrem chráněný, tak ho mnohdy ani neposprejují. Protože ví, že by jejich dílo nemělo moc dlouhého trvání. Takže na to nechtějí plýtvat svými drahocennými barvami, když ví, že to tam nebude dlouho. A antigraffitový nátěr nabízíme i v naší úklidové firmě  Praha odstranění graffiti.

Dále…

Péče o novou fasáduDále také realizujeme antigraffitový program, který důsledně a spolehlivě paralizuje činnost stupidních graffitových vandalů je založen na využití všech svých zkušeností, které tato firma získala za více jak dvacetileté působení v tomto boji, který neuvěřitelným způsobem devastuje naše životní prostředí, a  v kterém dosud nikdo a to ani naše či mezinárodní legislativa nebyla schopna docílit účinných výsledků. Tento antigraffitový program zahrnuje technologie odstraňování graffiti i z neošetřených ploch, ochranu proti graffitovému vandalismu a  znečištění, aplikaci antigraffitových nátěrů, které jsou jedinou skutečnou účinnou ochranou a obranou proti sprejerům a jejich nevkusným čmáranicím.

Dále tento program zahrnuje tzv. systém budov bez graffitového znečištění, stop sprejerství, stop sprejům, účinnou prevenci stop nedovolenému graffiti a samozřejmě jeho nedílnou součástí je kvalitní komplexní servis s velmi rychlým a včasným odstraňováním i sebemenšího graffitového znečištění ihned, a to včetně stržení a odstranění plakátů a nepovolených výlepů. Nedávno jsme odstraňovali graffiti na zdi dětského hřiště, které se tam dle sousedů objevilo přes noc. Nevěděli co s tím. Naši zaměstnanci se o to postarali a vše pak natřeli antigraffitovou ochranou celou zeď, aby se to tam už znovu neobjevilo. Zkrátka tento nátěr vám zajistí klidný spánek a učiní definitivní konec této formě vandalismu. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Ohodnotit