Odstranění polepů

I po sundaných obrázcích ze skla můžou být vaše okna jako z reklamy

Naše děti si už asi od šesti let zdobily svoje okno v pokoji obrázky na sklo. Ale už vyrostly do věku, kdy se jim na okně jejich dětské výtvory nechtělo mít. A tak se rozhodly, že to sundají dolů. Moc se jim to ale nedařilo, a co hůř, ani mně ne. S několika obrázky sem měla vážně problém, bylo to opravdu zatvrdlé a kdybych vzala škrabku, bála jsem se, že bych mohla okno poškrábat.

Jakým způsobem lze strhnout, odstranit samolepy, polepy a folie ze skla oken a výkladů

Poté jsem se snažila vyleštit ty místa, kde byly obrázky, jenže ty byly prakticky po celém okně a nešlo mi to vůbec vyleštit. Nakonec jsem to vzdala a řekla jsem si, že bude lepší, když si na to najmu nějakou odbornou firmu. Ale neměla jsem se žádnou zkušenosti a ani moji kamarádi ne, tak jsem byla odkázaná na internet. Netrvalo to moc dlouho a narazila jsem na firmu na mytí oken, kterou všichni moc vychvalovali. Šlo o firmu Odstranění polepů Praha.

Zavolala jsem jim, slečna na centrále byla moc milá a hned mi nabídla termín, řekla, jaká bude předběžná cena a všechny ostatní informace, které jsme chtěli vědět. A jejich práce byla stejná jako jejich smysl pro organizaci. Okna vyčistili perfektně a lesknou se jako zrcadlo. Nejprve opatrně zdělali obrázek, který mi nešel dát dolů, a potom okno nádherně vyčistili. Nenašli byste na něm jedinou šmouhu. Pak na okna ještě dali impregnaci, aby se tolik nešpinila, a byla pro mě tak snáze udržovatelná.

Což bylo to, po čem jsem prahla asi nejvíce, abych i následně měla s okny co nejméně práce, protože pouhé jedno hezké umytí oken by můj celkový problém asi jen tak nevyřešilo. Takže od té doby, co máme tuto nano impregnaci, tak s okny nemám takovou práci, takže jsem jim za tohle opravdu hodně vděčná. Navíc jsme byli i velmi spokojení s chováním zaměstnancům. Všechno jim to zabralo minimální čas a my tak s tím nezabili celý den. A SERVIS LIPKA byli velice milí a profesionální, o žádné nevrlé lidi vůbec nešlo.

Nerada spolupracuju s nepříjemnými lidmi, a pokud se jedná o spolupráci ve vašem domě, tak to platí dvojnásobně. Tímto můžu službu mytí oken jedině doporučit, protože odvedli opravdu vynikající práci a i za přijatelnou cenu. Super je, že nabízí i řadu dalších služeb, takže pokud chcete vyčistit koberec, podlahu, nebo třeba plíseň, jsou vám k dispozici, všechno mají více rozepsané na svých internetových stránkách. My je určitě využijeme na čištění koberců, protože ty by si taky už zasloužily nějaké pořádné vyčištění. Vlastně hodně, takže to nebude trvat dlouho, než se jim zase ozveme.