Umývání výloh Praha

Zásada čistoty a nejen iluze pořádku je triviální, čistá podlaha a umyté skla

V naší psychologické poradně se střídáme celkem tři a o veškerý úklid a tak dále se staráme sami. A v poslední době jsme se s kolegy shodli, že naše velká okna a především fronta našich výkladů už na tom nejsou nejlépe. Samozřejmě jsme je sice pravidelně umývali, ale po čase nám přišla taková zašlá a ušmudlaná. A leštění nijak jejich stav zlepšit nepomohlo. Tak jsme se shodli, že bude nejlepší, když si na to najmeme nějakou úklidovou firmu, protože my s tím už evidentně nic lepšího nezvládneme.

Velké plochy oken a výkladů jsme si ošetřili pravidelným servisem umývání

Ale bohužel jsme nikdo z nás neměli se žádnou zkušenosti, tak jsme byli odkázaní na hledání na internetu. A nakonec jsme se nezávisle na sobě shodli na úklidové firmě Čištění a mytí výkladů Praha. Měla totiž opravdu nejlepší recenze, lidi o ní psali, že je na ni opravdu spolehnutí a odvádí vynikající práci. Tak jsme jim zavolali a domluvili se s nimi na termínu, kalkulaci a všech ostatních náležitostech. A všichni jsme s nimi byli opravdu moc spokojení.

Práci měli hotovou rychle a okna vyčistili opravdu tak, že se v nich člověk vidí jako v zrcadle. Dále na okna dali nano vrstvu, což je impregnace na sklo s účinkem proti špíně a vodě, takže se okna potom tolik nešpiní a vydrží čistá dlouho, což je pro nás velice důležité, že už nejsou tolik upatlaná, protože to bylo to, co nám vadilo a co bylo pro uklízečky hotovou otročinou.

S touto firmou a jejích službou mytí oken jsme velmi spokojeni a můžeme ji víc než vřele doporučit. Nemají problém s podřízením se jakýmkoli požadavkům, práci dokonce provádějí klidně i o víkendu, což nás mile překvapilo. Určitě se k této firmě budeme vracet a rozhodně je musíme najmout i na čištění koberců, protože na nich je také vidět, že mají nejlepší chvíle za sebou. Jediné, co by se jim dalo asi vytknout, tak je cena jejich služeb.

Nepatří totiž mezi úplně nejlevnější firmy, které byste si na tu práci mohli najmout, ale zase musíme říct, že svou práci odvádí opravdu skvěle. A já patřím mezi lidi, že si raději připlatím a budu mít záruku skutečné kvality, než si pořídit něco levného, co nebude mít takový efekt. Navíc okna vydržela čistá opravdu dlouho, takže nemám důvod firmu měnit. Navíc se zaměstnanci A SERVIS LIPKA je opravdu vynikající domluva, takže za mě tuto firmu mohu jedině doporučit. Byla jsem s nimi tak spokojená, že jsem tuto službu začala využívat o pro svou vlastní domácnost. A opravdu si ji nemůžu vynachválit. Určitě do budoucna vyzkouším i jejich další služby.