Čištění malých koberců Praha

Čištění malých koberců Praha – Akce čištění malých koberců Praha byla realizována 23., 24. a 27. července 2013. Na zakázce se podíleli dva naši pracovníci a práce trvala celkem 12 hodin. Zákazníkovi jsme zajišťovali hloubkové, strojové čištění a tepování koberců Praha. Strojové čištění malých koberců Praha se týkalo 8 kusů v rozměrech 1 m x 1,6 m, 1 kusu 1,5 m x 2,5 m, 2 kusy 1,5 m x 2 m. Celkový počet vyčištěních koberců byl 11 kusů, což činilo celkem 22,55 m2. Ke strojovému čištění malých koberců Praha jsme použili 5 l kvalitní čistící chemie.

Pro detailní a hloubkové vyčištění koberců Praha jsme využili kotoučový stroj, velmi účinnou čistící chemii RTS a vysoce výkonný průmyslový třímotorový vysavač 2.000 W. Nejdříve jsme na povrch koberce nanesli a nechali vsáknout čistící chemii, která se dostane hluboko do struktury koberce. Následně je koberec podroben kvalitnímu vykartáčování kotoučovým strojem s kartáčem výšky 12 cm a přítlakem 40 kg na kotouč o průměru 50 cm.. V závěru strojového čištění a tepování koberce Praha jsme použili vysoce výkonný vysavač s kobercovou štěrbinovou hubicí, který koberce důkladně zbaví veškerých uvolněných nečistot a vlhkosti. Při této zakázce jsme některé koberce vyčistili přímo u zákazníka a část byla převezena k vyčištění v prostorách firmy A SERVIS LIPKA, s. r. o. Po provedení strojového čištění koberců jsme koberce převezli zpět k zákazníkovi.

Náš odhad úspěšnosti při odstranění nečistot je 95%. Na kobercích po dokončení zakázky zůstaly rezavé fleky, které se nám i po opětovném čištění nepodařilo odstranit. Zákazník i přesto hodnotil akci čištění malých koberců Praha velmi pozitivně.