cena čištění podlah Praha

„Mytí podlah Praha“ si perfektně poradí i s podlahou, kterou její majitelé už odepsali

Jako úklidová firma Praha čištění podlah s více než dvacetiletou praxí na trhu si o sobě troufneme říct, že si poradíme s čímkoliv. Není za tím žádné chvástání, ale naše zkušenosti jsou už tak obrovské, a náš personál je opravdu profesionální. Navíc se stále vzdělává na různých školeních, takže to jsou důvody, které za nás mluví samy.

Proto…

strojové čištění podlahProto se rozhodně nebojte se na nás obrátit, i když se vám zdá, že váš problém je neřešitelný. Naděje přece vždy umírá až poslední! Co je pro vás neřešitelné, je dost možná pro nás hračka a jen běžná praxe, kterou naši pracovníci dělali už tisíckrát.

Příkladem…

Příkladem můžou být také manželé, kteří v současné bytě bydleli sice již několik let, jenže teprve teď zjistili, že absence spižírny je pro ně problém. Museli nakupovat jídlo často a v menších dávkách a ne do zásoby a jednou za čas, jak byli dosud zvyklí.péče o podlahu

Do kuchyňských…

Do kuchyňských skříněk se jim to prostě nevešlo, navíc paní domácnosti vášnivě zavařuje ovoce a zeleninu a vaří marmelády. Proto je napadlo, že by si spíž mohli vytvořit ve sklepě, který vůbec nevyužívali. Když zlikvidovali veškerý binec, vytřeli podlahu, prach i vymetli pavučiny, zjistili, že regály ve sklepě jsou docela zachovalé a k uchování trvanlivých potravin by skvěle posloužily.

čištění podlah PrahaJenže…

Jenže jejich dlažba ani po umytí nevypadala vábně, byla zanesená letitou špínou, se kterou si už obyčejný mop nebo hadr s rýžákem neporadí, ať budete tlačit jakkoliv silně. Na to je potřeba síla stroje. A ve dvacátém prvním století jsou přece takové vymoženosti už samozřejmostí. Takže by byla škoda v takovém případě podlahu odepsat. Manželé se na nás obrátili a naši pracovníci se hned dali do práce.

Postupujeme…

Postupujeme pak následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami.recenze čištění podlahy

Poté…

Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Kotoučový stroj, který váží padesát kilogramů a jehož průměr dosahuje téměř půl metru, je vhodný pro vyčištění jakéhokoliv druhu podlahy. Tedy kromě dlažby, jako tomu bylo ve sklepě manželů, je také vhodný na linolea, marmolea, plovoucí podlahy, betonové podlahy, lité podlahy nebo třeba kameninové podlahy.

Na zmíněné…

čím vyčistit podlahuNa zmíněné dlažbě nakonec nezbylo po letité špíně ani památky, tito zákazníci byli nadšení zejména tím, že jsme jim podlahu uvedli do stavu naprostého vyčištění a tedy i totální dezinfekce (od veškerých mikroorganismů).

Navíc…

Navíc podlaha krásně prokoukla, místnost vypadá pěkně, takže na zavařovací sklenice s marmeládou bude perfektní. Moderní kotoučový stroj v kombinaci se značkovou kosmetikou je prostě nepřekonatelný, navíc přes svou účinnost je stále velmi šetrný k jednotlivým druhům podlahy.

 

cena čištění podlah Praha

Ohodnotit