voskování linolea Praha

Čistota půl zdraví. Proto se ohledně čištění podlah spoléháme na strojové čištění

V naší nemocnici samozřejmě máme spoustu uklízeček, protože je nezbytně důležité, aby v takovém prostředí bylo neustále důkladně čisto. Samozřejmě se o vše pečlivě staraly, ale po nějaké době jsme si všimly, že podlahy nejsou úplně v nejlepším stavu. Samozřejmě čisté po té stránce, že byly zbaveny bakterií, bylo vše v pořádku, ale už začínaly vypadat poněkud zašle.

Hloubkové čištění linolea, PVC a vinylových podlah strojně kotoučovým strojem

Tak jsme si řekli, že si necháme vypomoci od profesionálů. A zrovna já to dostala na starost. Tak jsem si sedla k internetu a hledala někoho, kdo by měl dobré ohlasy. A po přečtení několika fór a narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, která nabízí strojové čištění podlah a voskování linolea, vinylových podlah a PVC a měla opravdu vynikající ohlasy.

Takže jsem jim zavolala a domluvila si nimi vše potřebné. Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu. Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí, také jsem nijak neváhala. Nedělalo jim potíže přizpůsobit se našim časovým podmínkám, protože u nás je to přece jen trochu složitější.

Zaměstnanci z A SERVIS předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě ráda souhlasila, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojená.

Zachovejte dlouhodobě čistotu, snadný úklid a reprezentativní vzhled voskováním

A co je ještě důležitější, tak všichni ostatní taky. Navíc to pak lidem už neklouzalo, což je u cvičení velmi důležité. Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu, která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěla také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva.

To je jeden z dalších faktorů, proč tuto firmu musím doporučit, protože s tak ochotným a profesionálním přístupem jsem se dosud nesetkala a zaslouží si být opravdu dobře oceněni. Jediné, před čím bych měla asi tak trochu varovat, je cena jejich služeb – čištění podlah. Je pravda, že nejsou úplně nejlevnější, ale za to odvádí skutečně skvělou práci. Podle mě se vyplatí do toho investovat.

Navíc když někdo používá takové drahé kvalitní stroje a kosmetiku, tak potom zákazník musí očekávat, že se to promítne i v ceně. Pro mě osobně tento faktor není nijakou překážkou. A působí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Je tedy vidět, že má firma A SERVIS LIPKA opravdu široké pole působnosti. V budoucnu se už na nikoho jiného obracet nebudeme. Zde mám záruku té největší kvality.