Čištění Praha koberce

Hledáte skutečnou pomoc při čištění koberců? Vyzkoušejte strojovou metodu Praha

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění Praha koberce realizujeme spoustu úklidových služeb a jednou z nich je i čištění koberců, které provádíme strojovou metodou. A právě o ní bychom se chtěli v tomto článku více rozepsat. Naší poslední zakázkou bylo čištění koberce od dětského šampusu. Znáte to, šampus šumí a často se může vylít ze sklenic. A právě to se stalo, když rozlévali dětský šampus a vylil se až na zem. A ta růžová skvrna byla skutečně hodně viditelná.

Klientka říkala, že se to snažili vyčistit, ale nedařilo se jí to. A nedivili jsme se tomu, protože na to běžné čisticí prostředky, které jsou v dostáních v obchodech, zkrátka nestačí. Takových skvrn se například nezbavíte ani suchým čištěním. Výhody suchého čištění je nízký stupeň hydratace koberců, takže že při použití této technologie je vyloučena deformace, změna barvy nebo vyskytnuti šmouh. Takové čištění bude vyhovovat všem těm výrobkům, které vyžadují jemný přístup.

Jenže…

Jenže problém je v tom, že jelikož se jedná o suchou a takto šetrnou metodu, tak účinnost čištění není příliš vysoká, takže dokonale vyčištěného koberce touto metodou nemůžete dosáhnout. Proto je mnohem účinnější pro takto odolné skvrny použít strojovou metodu čištění, kterou v A SERVIS LIPKA nabízíme. Díky progresívnímu a odborně velmi kvalitnímu zázemí disponujeme špičkovými a odborně velmi zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a ze zásady používá při své činnosti pouze nejkvalitnější značkové úklidové čisticí prostředky a přípravky.

Při našem čištění dosahujeme vždy jen dobrých výsledků a při čištění využíváme následující postup. Náš kotoučový stroj pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce. A činí tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. K tomu je samozřejmě potřeba i fyzická síla pracovníka, protože ten stroj není lehký. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce.

Díky…

Díky tomu z něj vytáhne i hluboce usazené nečistoty, a dokonce i mikroorganismy a roztoče.  Poté vše vysaje vysokotlaký třímotorový vysavač. Tím dojde nejenom k odsátí všech nečistot, ale i k nabytí původního objemu koberce, protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Tato metoda nabízí unikátní způsob, jak dokonale koberec vyčistit a zároveň docílit perfektní vzhled.

A pokud se touto metodou koberec čistí pravidelně, tak tím výrazně prodlužuje i jeho životnost. Takže koberec vám vydrží o desítky let déle a bude vypadat stále dobře. Metoda tohoto čištění není levná, protože tyto kvalitní přístroje a používaná kosmetika nejsou také levné, ale ručíme za nejlepší možné výsledky, kterých je dnes čištěním koberců dosáhnout.