Praha čištění koberců

Strojová kotoučová metoda Praha si poradí i s koktejlem z lesních plodů

Náš tým specialistů asi před měsícem navštívil domácnost, která potřebovala vyčistit koberce, kdy je majitelé domu měli koberec v obývacím pokoji zašpiněný od koktejlu s příchutí lesních plodů. Slečny říkaly, že se to nejdříve snažily vyčistit samy. Ale že jim to nešlo a bály se použít hrubou sílu. Protože bydlely v podnájmu a nechtěly koberec zničit.

Což je logické, protože by jinak mohly mít problémy s majitelem.  Ale naši zaměstnanci a technologie si s tím dokázali poradit během jednoho čištění. Úspěch naší firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Praha čištění koberců spočívá právě ve kvalitní technologii – využíváme silné, a přitom velmi šetrné strojové vybavení v podobě kotoučového stroje, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty.

Tato…

Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce. Nejenže se postará o veškeré nečistoty vašeho koberce, ale kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní celý váš prostor. Poté vše vysokotlaký třímotorový vysavač pečlivě a prakticky do sucha odsaje všechny již zmíněné nečistoty, alergeny a roztoče.

Dochází navíc k nabytí původního objemu koberce. Protože tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušní a příjemně oživí celkový vzhled. Ovšem musíte brát v potaz, že pokud je koberec už opravdu starý a hodně sešlapaný, tak k tomuto objemovému efektu dojít nemůže a koberec bude pouze zbaven nečistot.  Pravidelným užíváním této čisticí metody významně prodloužíte životnost vašich koberců.

Koberce…

Koberce bezradných majitelů jsme vyčistili bez jakýchkoli potíží, koberce byly opět v pořádku. Majitel byl taky moc spokojený a od té doby se na nás obrací pravidelně. Usoudil, že je lepší si nechat koberce jednou za čas vyčistit profesionálně, než si je snažit často čistit svépomocí, protože tak může dojít k narušení a i poškození struktury koberce. Naše metoda čištění nepatří sice k těm nejlevnějším, ale za to patří k těm nejúčinnějším. 

Protože extrakční metoda si nedokáže poradit s takovým znečištěním jako kotoučová strojová metoda. Naopak, využívání extrakční metody může dokonce vést i ke zničení koberce. Proto není k čištění koberců vhodná. Naše služby nabízíme po celém území České republiky a na Slovensku, v Rakousku a v Německu a i domácnostem firmám, takže jsme dostupní opravdu pro každého.