Čištění koberců

Strojová kotoučová metoda si na koberci poradí i s usazenými skvrnami, tepování sedaček Praha

Naše firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění koberců nabízí zákazníkům několik klidových služeb, mezi které patří i čištění koberců, které realizuje pomocí silného kotoučového stroje. Je i zároveň velice šetrný, takže nemůže při čištění dojít poškození vašeho koberce. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou chemii do koberce tak dlouho, dokud nedojde k odstranění všech nečistot.

A to samozřejmě i těch, které jsou usazené do hloubky vašeho koberce. Tato metoda je skutečně účinná, protože námi používaná kosmetika se spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Navíc tato kosmetika koberec velmi kvalitně dezinfikuje a provoní. Poté veškeré nečistoty vysajeme pomocí vysokotlakového třímotorového vysavače a pečlivě a do sucha odsajeme všechny již zmíněné nečistoty.

Které…

Které by neměli váš koberec zatěžovat.  Strojová metoda funguje stoprocentně a nemusíte se obávat, že by na vašich kobercích zůstaly po čištění jakékoli fleky. Pokud se vám někdy stalo, že jste si nechali vyčistit koberec a zůstaly vám po čištění fleky, tak byl váš koberec čištěn extrakční metodou. Jedná se o morkou metodu čištění, která není na čištění koberci vhodná. Protože pouhé vstříknutí chemie do koberce a následné pouhé odsátí nemůže koberec kvalitně vyčistit.

Tato varianta je sice levnější než strojová metoda. Ale nikdy jí není možné dosáhnout takových výsledků jako strojová kotoučová metoda. Pomocí kotoučové metody můžete z koberce odstranit prakticky cokoli. Naposledy jsme navštívili domácnost, kde jsme koberce čistili od bláta. Vběhl jim do místnosti pes. Aniž by mu omyli tlapky. Paní říkala, že to jejich pes nikdy předtím neudělal, ale protože k nim přišla na návštěvu teta s malým štěnětem, tak insekt jejich psa byl silnější a vběhl za ním dovnitř.

Aniž…

Aniž by čekal, než mu tlapky prvně umyjí. Snažili se to prý nejevě vyčistit sami, ale nešlo jim to. Naši zaměstnanci si s tím však poradili bez sebemenších problémů. Na manželích bylo vidět, že jim spadl kámen ze srdce. Protože ty koberce od bláta vypadaly opravdu zle. Nakonec si od nás nechali koberce vyčistit i ve zbytku domu a od té doby jsou našimi stálými spokojenými zákazníky.

Protože žádný koberec nevydrží čistý sám od sebe věčně. Ale díky naší kosmetice vydrží čistý déle a nově vzniklá špína jde i z koberce lépe dolů, takže pokud se nejedná zrovna o šťávu ze zavařování, tak si jej dokážou po nějakou dobu udržet čistý i sami.