Čištění podlahy

A SERVIS vám z podlahy odstraní veškeré skvrny i provede generální čištění, strojové mytí podlahy Praha

Jmenujeme se A SERVIS LIPKA, s.r.o. Čištění podlahy a v oblasti úklidu nabízíme široké pole služeb. Čistíme podlahy, koberce, myjeme okna i výlohy nebo třeba odstraňujeme graffiti a vytváříme preventivní ochranný nátěr, který je nejúčinnější obranou proti vandalům. Dokládá to zájem o naše služby v sousedních zemích – tedy na Slovensku, v Rakousku a Německu. V oblasti čištění podlah provádíme strojové čištění kotoučovým strojem. Jedná se o velmi variabilní a komplexní metodu, která je vhodné pro tisíce různých případů. Nedávno jsme například čistili podlahu jednomu z našich zákazníků.

Jako koníček si ve volném čase opravuje veterána, takže tráví spoustu času v garáži. Minule ale říkal, že bylo venku tak krásně, že mu přišlo líto byl zavřený. Takže vystrkal auto před garáž na dvorek a chtěl se dát do opravování tam. Když se vracel z garáže pak zpátky k autu s nářadím, všiml si, že z motoru vykapal špinavý olej a zašpinil tak dlažbu na dvorku. S takovouto skvrnou si nějaké ruční drhnutí prostě neporadí a je potřeba zapřáhnout stroj.

U tohoto…

U tohoto klienta, ale děje se to vlastně velmi často, jsme vyčištění olejových skvrn spojili s generálním čištěním podlahy a oživili tak celkový zašlý vzhled dlažby. A SERVIS používá k úspěšnému strojovému čištění podlah kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Kotoučový stroj je jediným bezkonkurenčním přístrojem. Který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Přesto však zůstává toto čištění velmi šetrné a v žádném případě nemůže dojít k jakémukoliv poškození podlahy.

Postupujeme následujícím způsobem, podlahu (a může to být opravdu jakákoliv, takže ne jen zmíněná dlažba. Ale také třeba linoleum, litou podlahu nebo třeba beton) nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čisticí chemie. Tuto kosmetiku používáme vždy značkovou, vybíráme účinnou. Ale šetrnou k jednotlivým typům podlah. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, náš stroj odsaje veškeré nečistoty, ve zmíněném případě také zejména mastnotu a vlhkost.

Probíhá…

Probíhá to vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami vyrobené z kvalitní gumy, aby vše správně doléhalo tak, jak má. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout. Výsledkem je zaprvé podlaha vyčištěná a to jak od veškerých skvrn, tak od zašlé špíny. Dále je podlaha vydezinfikovaná a tedy hygienicky čistá.

Podlaha se po našem zákroku celkově projasní, spáry i barva podlahy budou opět v původní barvě. Když byla podlaha nově pořízená. Takže vše bude působit jako nové. Naše metoda je vhodná jak do interiéru, tak do exteriéru a na obrovské množství druhů podlah (výše uvedené příklady jsou jen nástin možností). Proto ať už máte jakýkoliv druh podlahy, ozvěte se a nechte si poradit od našich odborníků, kteří doporučí konkrétní postup přímo na váš typ.