Čištění Praha koberce

Pomocí strojové metody Praha odstraníte z koberce i dlouho zašlapané nečistoty

Se sestrou jsme po naší babičce zdědily chatu u přehrady, kde jsme trávily hodně času, když jsme byly malé. Máme to tam moc rády, tak jsme byly nadšené, ale je pravda, že jsme tam už pár let nebyly. Takže když jsme chatu viděly, zjistily jsme, že je v mnohem horším stavu, než jsme si to pamatovaly. Tak jsme se s našimi manželi pustili do menší rekonstrukce. Druhé patro bylo na tom mnohem lépe, ale bylo potřeba udělat něco s koberci. Vzorově se nám líbili, moc se tam hodily, ale byly hodně špinavé.

Bylo potřeba je vyčistit, ale bylo nám jasné, že my sami si s tím asi neporadíme. Takže jsme si na to museli najmout úklidovou firmu, která by se o to postarala. Ale s žádnou jsme neměli zkušenosti, tak jsme si každý sedl k internetu a hledali nějakou firmu, které bychom to svěřili. A nakonec jsme se všichni nezávisle na sobě shodli na úklidové firmě A SERVIS LIPKA Čištění Praha koberce. Všichni je totiž na internetu moc vychvalovali, tak jsme si říkali, že to určitě nebudou vyhozené peníze.

 

A hlavně…

A hlavně jelikož jsme se na to skládali, tak to bylo ve výsledku v pohodě i finančně. Zavolali jsme jim a domluvili jsme si s nimi co nejbližší termín, aby koberce byly čisté co nejdřív a my tak mohli postoupit dál v předělávání věcí a tak dále. Naštěstí se jim to povedlo vyčistit a koberce vypadaly opravdu nádherně. A SERVIS LIPKA, s.r.o. čištění koberců využívá speciální kartáčovou metodu, která z koberců vytáhne veškeré nečistoty a jejich chemikálie krásně provoněly celý byt.

Skvrna Všechny skvrny, které na koberci byly, zmizely. Koberec krásně prokoukl a k tomu u celé horní patro naší chaty. Tuto firmu můžeme všem tedy jedině doporučit, protože zaměstnanci byli velice milí a ochotní a byli i velmi opatrní ke všem věcem v chatě. Služby nabízí za cenu, která je ještě relativně dostupná.

Jako…

Jako jejich cena je sice vyšší než u ostatních firem, jenže většina levnějších firem stále používá extrakční metodu čištění a to rozhodně není řešení, všichni psali, že je to s tím dost katastrofa, ať si to nikdo neobjednává, opravdu na ni byly velké stížnosti. Takže jsme se raději obrátili na něco dražšího, kde jsme ale měli záruku, že to dobře dopadne. A také to dobře dopadlo.

Takže za nás tuto firmu můžeme opravdu jedině doporučit, i když jsou trochu dražší. Ta investice se rozhodně vyplatí. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a ochotní a je s nimi perfektní domluva. Z hlediska poměru cena výkon se jedná o trefu do černého. Navíc jsou dostupní nejen na celém území České republiky, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.