Mytí výkladů Praha

Smekáme před těmi, co umí odvést dobrou práci

V našem městě jsme se se spolužáky z právnické fakulty a dalšími několika kamarády zasadili o udržení bývalé továrny. Respektive výroba se tam již dávno zastavila. Chtěli jsme však zachovat velmi osobitou stavbu, kterou chtělo město zbourat. A my jsme se složili, našli další investory mezi obyčejnými lidmi a budovu postupně zrekonstruovali. Naším cílem bylo vytvořit místo pro podnikatele, absolventy, lidi se zájmem o celoživotní vzdělání, kde si budou moci vyměňovat zkušenosti, pořádat akce, různé konference a kde také budou moci v klidu tvořit. A snad se nám to i povedlo. Od počátku jsme věděli, že bez pomoci šikovných lidí z rozličných oborů to nepůjde.

Umývání oken a výkladů v Praze

Nedávno jsme se dostali před otázku, jak budeme řešit mytí oken v celé budově. Oken a prosklených ploch je zde velké množství, takže nepřicházelo v úvahu, aby tohle zastával jediný člověk. Takže jsme se nakonec dohodli, že objednáme nějakou úklidovou společnost. Vybírali jsme na internetu, kde byla také spousta recenzí. Nejvíce nás zaujala firma Mytí výkladů Praha, která měla skutečně skvělé ohlasy klientů, a navíc se zdála velmi všestranná. Tak jsem jim zavolala a domluvila se na Mytí oken. Byla to skvělá volba.

A jak probíhalo mytí s A SERVISEM? Jejich zaměstnanci byli velice milí a nebyl problém se s nimi domluvit na termínu. Překvapilo nás, jakým způsobem okna čistí. Technologie, kterou používají k mytí oken, spočívá v jejich pečlivém očištění čistým rozmývákem. A následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s velice kvalitní gumou. Všechno tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha.

Po úplném proschnutí umyté plochy pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Jedná se prý o speciální postup. Ten A SERVIS nazývá takzvaným suchým leštěním. Ze zásady nikdy nepoužívají leštící přípravky. To se nám líbí. Protože to nezatěžuje životní prostředí. Jedná se o fyzicky daleko náročnější postup. Přesto jde vidět, že jej provádí pečlivě vyškolení profesionálové. Ti si na své práci dávají záležet a dobrý výsledek je pro ně základem.

Při použití této technologie je zajištěno, že okna a veškerá skla v budově zůstanou déle čistá. To máme ovšem ověřené z vlastní zkušenosti. Když jsou skla vyčištěná profesionály, výsledek vydrží daleko déle a je mnohem kvalitnější. Firma A SERVIS LIPKA totiž vychází z dlouholetých zkušeností práce v oboru. A my víme, že je vždy lepší se spolehnout na profesionály. Tuto firmu můžeme proto s klidným svědomím dál doporučit. Za nás i ostatní podnikatele můžeme směle dát palec nahoru.