chladný vzduch plíseň

Trápí vás plíseň? Zde najdete řešení, jak se jí zbavit – odstraňování plísní Praha

Problémy s plísní bývají čím dál častější, klientů, kteří tuto službu poptávají, začíná být čím dál více. Naposledy jsme kupříkladu odstraňovali plíseň v malém nonstopu, kde se prodávají potraviny, takže to pro ně bylo samozřejmě velmi problematické. Prvně se snažili vyčistit to sami, ale říkali, že to byl prakticky nemožný úkol. A protože se problémy s plísní čím dál více rozšiřují, rozhodli jsme se jim věnovat v tomto článku zvýšenou pozornost. Čím odstranit plíseň?

Protože plísně…

Protože plísně jsou opravdu problematickou záležitostí, nabízíme její odstraňování v naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., Čím odstranit plíseň. Bohužel k vytvoření plísně stačí mnohem méně, než si většina lidí uvědomuje. Jedním ze základních problémů je kupříkladu nedostatečné větrání. Vypařená voda se pak totiž začne srážet a vytvářet podmínky pro plísně. Vlhký teplý vzduch v domácnosti se musí pokud možno všechen vyměnit za chladný „suchý“ vzduch obsahující málo vlhkosti.

Touto výměnou vzduchu dosáhneme i odvodu škodlivin obsažených v původním vlhkém teplém vzduchu. Před větráním mají v sobě naakumulované teplo zdi a zařizovací předměty v domácnosti. Rychlým větráním se nestačí naakumulované teplo ze zdí a zařizovacích předmětů podstatným způsobem odčerpat. Jednoduše řečeno, když si otevřete dvě okna na pár minut a myslíte si, že máte vyvětráno, tak tomu tak není. Ale bohužel, mnohdy ani větrání nemusí přinášet kýžené výsledky a plíseň se může vytvořit i tak.

Takže je pochopitelné…

Takže je pochopitelně lepší si zajistit účinnou prevenci. Plíseň se také může vyskytovat na zateplených fasádách a na severních stranách zdí je výskyt plísní, bakterií, hub a kvasinek nejčastější. Takže když uvidíte, že se na jakékoli části vašeho domu tvoří plíseň, je potřeba ji nejen odstranit na daném místě, ale zajistit si i prevenci ideálně v celém domě, protože už víte, že se plíseň na vašem domě může tvořit. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích nečistot zbavit, je revoluční nátěr LSG – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví.

LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let. Minimální záruku tohoto nátěru garantujeme dva roky, ale z praxe víme, že vydrží mnohem delší dobu. Takže pokud poptáváte dobrou zbraň proti plísni, tak LSG je to pravé.