Odstranění graffiti

Ubližovat zvířatům se nesluší, Odstraňování graffiti Praha

Před několik dny jsme měli opět další zakázku na odstranění graffiti. Kontaktovala nás pracovnice z jednoho psího útulku. Stalo se jim totiž, že jim ho někdo posprejoval. To nám přišlo poměrně nelidské. Člověk něco dělá pro blaho druhých, pomáhá potřebným a nevinným zvířatům a takhle se jim společnost odvděčí. Prý je možné, že to někdo udělal naschvál, ale těžko už někoho vystopovat. Svoji práci klientka zbožňuje a pro zvířata by udělala cokoliv a chce, aby i jejich útulek měl i nadále hezkou fasádu. Proto se na odstranění graffiti odhodlala objednat naši společnost A SERVIS LIPKA Odstranění graffiti.

Domluvili jsme se, že přijedeme do týdne. Naše společnost se totiž mimo jiné specializuje na účinné odstraňování graffiti. Troufáme si tvrdit, že jsme nejlepší v naší republice. Před tím, než prozradíme výsledek naší zakázky, vám přiblížíme postup při odstraňování graffiti. Ten je takový, že graffiti zeslabíme co nejvíce je to možné, a přetřeme příslušnou fasádní barvou. Kdybychom zamalovali graffiti ihned, bez toho, aniž bychom ho odstranili, nebylo by to vůbec žádoucí.

Naopak…

Naopak graffiti většinou pak prosvítá na povrchu, a jsou vidět jeho původní linky, které nikdo určitě na své fasádě nechce. Jako prevenci proti graffiti doporučujeme nechat nanést na fasádu naši antigraffiti ochranu. Ta zajistí následné odstranění onoho graffiti se stoprocentním výsledkem. Na závěr je třeba připomenout, že odstraňování graffiti nelze provést a zakázky odevzdat v daném termínu v konečné podobě, klesne-li venkovní teplota pod deset stupňů.

Z praxe již také víme, že za těchto teplot ani nikdo nedělá graffiti. Antigraffiti nátěr s pracovníky nanášíme v několika vrstvách, a to podle struktury povrchu. Je možné ho aplikovat na všechny druhy ploch, a to včetně plastů. Jediné materiály, které nejsou vhodné pro antigraffitový nátěr, jsou sklo, leštěné kovy a průhledný polykarbonát. Nanášení antigraffiti nátěru je práce, při které je zapotřebí mít venkovní teplotu vyšší než deset stupňů. 

Nabízíme…

Nabízíme nejlevnější cenu v České republice – od 120 korun za metr čtvereční. U hladkých ploch nanášíme obvykle tři vrstvy. U strukturovaných a pórovitých povrchů je nutné nanést od šesti až po dvanáct vrstev. Naše společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. (pobočka v Praze a Brně) se může zaručit jako jediná v České republice za funkčnost ochrany, jež je bezkonkurenční, a přesto stále nejlevnější svého druhu. Odstranění graffiti z ošetřených povrchů není komplikované a vždy se nám podaří docílit perfektního odstranění.

Poté co graffiti odstraníme, naneseme speciální jednorázový nátěr Bellinzoni. Tím dosáhneme toho, že je ochrana zachována a také je mnohonásobnější. Tudíž její funkčnost vydrží až šest let a mimoto toho rovněž více „vydrží“. Včasné odstranění graffiti je nesmírně důležité pro náš „systém čistých budov“. Klienti s námi nakonec byli velmi spokojeni, jelikož se nám graffiti podařilo pečlivě a účinně odstranit. Říkali, že nás všude jen doporučí. A z toho máme vždy radost, když jsou s námi zákazníci spokojeni.